K a b i n e t   d i r e k t o r a

 

Prezime i ime Opis radnog mjesta Telefon Fax e-mail
Jasmin Devedžić Direktor preduzeća 032/877-834 032/879-029 Jasmin.devedzic@spdzdk.ba
Šarić Edisa Sekretar društva 032/877-834 032/879-029 direktor@spdzdk.ba
Alispahić Edin Informatičar 032/877-834 032/877-834 edin.alispahic@spdzdk.ba

 

T e h n i č k i  p o s l o v i

 

Prezime i ime Opis radnog mjesta Telefon Fax

e-mail

Đonlagić Smail Izv. dir. za teh.poslove 032/877-834 032/879-029 smail.djonlagic@spdzdk.ba
Ličina Miftar Rukovodilac službe za iskorištavanje šuma 032/877-834 032/877-834 iskoristavanje@spdzdk.ba
Salamović Mihret Rukovodilac službe za uređivanje i projekt. 032/877-834 032/879-029 projektovanje@spdzdk.ba
Ćurić Alma Rukovodilac službe za uzgoj i zaštitu šuma 032/877-834 032/879-029 uzgoj@spdzdk.ba

 

E k o n o m s k o   k o m e r c i j a l n i   i  f i n a n s i j s k i   p o s l o v i

 

Prezime i ime Opis radnog mjesta Telefon Fax e-mail
Lovrić Josip Izvršni direktor za EKFP 032/877-753 032/879-029 josip.lovric@spdzdk.ba
Avdić Senaid Knjigovodstvo 032/877-833 032/878-007 finansije@spdzdk.ba
Kovač Admir Komercijalna služba 032/877-305 032/877-305 komercjala@spdzdk.ba
Šibonjić Halid Javne nabavke 032/877-834 032/879-029 javne.nabevke@spdzdk.ba
Kaharović Asima Služba prodaje 032/877-836 032/877-835 prodaja@spdzdk.ba
Isić Senija Služba plana i analize 032/877-834 032/879-029 plan@spdzdk.ba

 

 

P r a v n i   p o s l o v i

 

Prezime i ime Opis radnog mjesta Telefon Fax e-mail
Brkić Mahira Izvr.dir.za pravne poslove 032/877-753 032/879-029 mahira.brkic@spdzdk.ba
Čamdžić Mesud Kadrovska služba 032/877-753 032/879-029 kadrovska@spdzdk.ba

 

P o s l o v n e  j e d i n i c e

 

Prezime i ime Opis radnog mjesta Telefon Fax e-mail
Hadžiefendić Čazim Rukovodilac PJ Olovo 032/825-184 032/828-360 olovo@spdzdk.ba
Kamenjaš Kenan Rukovodilac PJ Vareš 032/843-004 032/843-008 vares@spdzdk.ba
Frljak Mehmed Rukovodilac PJ Visoko 032/738-372 032/738-372 visoko@spdzdk.ba
Ibrahimspahić Emir Rukovodilac PJ Kakanj 032/554-540 032/554-605 kakanj@spdzdk.ba
Ćivić Mirsad Rukovodilac PJ Zenica 032/246-200 032/403-616 zenica@spdzdk.ba
Trogrlić Nikola Rukovodilac PJ Žepče 032/880-408 032/880-408 zepce@spdzdk.ba
Humkić Nijaz Rukovodilac PJ Zavidovići 032/877-309 032/877-303 zavidovici@spdzdk.ba
Kapić Jasminko Rukovodilac PJ Maglaj 032/610-344 032/610-344 maglaj@spdzdk.ba
Smailbegović Samira Rukovodilac PJ Tešanj 032/650-070 032/656-580 tesanj@spdzdk.ba
Mujkić Dalija Rukovodilac PJ Tajan 032/851-090 032/851-090 tajan@spdzdk.ba
Normal 0 21 false false false HR X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 portparol

Contact Form